Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

2010 yılından beri sanayi işletmelerine Çevre Danışmalığı hizmeti yaptıktan sonra 2013 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 11.04.2013 tarihinde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildik. Kurulduğumuz günden beri tek amacımız, İş Sağlığı ve Güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan öte bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin güvenle büyümesine katkıda bulunmaktır. İş kazalarının azaldığı hatta tamamen önlenerek hayatımızdan çıkarıldığı insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak İMGE OSGB’NİN en büyük hedefidir.

İMGE Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Yetki belgemizi Amasya’da ilk alan firma olarak, 2013 yılının Nisan ayında başladığımız maceramızda bölge sanayicisine daha önceki işlerimizde verdiğimiz güvenle kısa sürede önemli referanslar edinerek, İşletmelere OSGB hizmeti, Risk Değerlendirmesi Hazırlanması, Acil Müdahale Planı Hazırlanması ve Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereğince verilmesi gereken eğitim hizmetlerini bilgili ve tecrübeli kadromuzla vermenin gururunu yaşıyoruz.

İMGE OSGB 2014 Ocak Ayında konusunda uzman kadrosuyla Gebze / Kocaeli de Yeni şubesini açarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından 1337 numaralı yeterlik belgesi almıştır. Yerlik belgesi ile birlikte; Kocaeli,İstanbul, Sakarya, Bursa ve Yalova illerinde OSGB hizmeti vermeye başlamıştır.

Bize güvenerek binlerce kişinin çalıştığı kurumsal şirketlerini bize emanet eden müşterilerimize teşekkür ederken kaliteli hizmet anlayışımızdan hiç bir zaman ödün vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

misyonumuz & vizyonumuz

AMASYA – TOKAT – ÇORUM – YOZGAT – SAMSUN bölgesinde devamlı olarak İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti vermekteyiz. Çalıştığımız işletmelerde öncelikle çalışanların çalışma ortamındaki fiziksel, kimyasal, psikososyal risk etmenlerini değerlendirip iyileştirilmesi bu yolla işletmede verimlilik ve kalitenin artmasını sağlamak,  İMGE Osgb’nin misyonunu oluşturmaktadır.

İMGE Osgb olarak bize göre; İş Sağlığı ve Güvenliğinin olmadığı bir ortamda kaliteden söz edilemez.

SERTİFİKALARIMIZ

Kurulduğumuz günden beri tek amacımız, İş Sağlığı ve Güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan öte bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin güvenle büyümesine katkıda bulunmaktır.
Copyright © İMGE İsg & Çevre Danışmanlık Hizmetleri
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram